| Saraaaa a întrebat:

Descrieti relatia perfecta?

7 răspunsuri:
| iöиi a răspuns:

,,, ambii sa-si stearga contul de pe fb?:X multe certuri pornesc de la tampenia aia

| Felys a răspuns:

Tu nu stii ca nu exista perfectiune, una e ce ne dorim si alta ce avem parte

| Axys a răspuns:

Buna pentru maine o relatie perfecta in vizunea mea ar fi ceva minunat adica meas dori intelegere fara gelozi fara ne incredere sa fie pe incredere, respect si iubire reciproca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Heii happy
Nicio relatie nu e perfecta! Oricat de mult s-ar iubi cei doi, se intampla sa mai se certe, in toate relatiile e asa! Nu ai invatat ca perfectiunea NU exsista?winking
Pa, pa!

| Neuronul a răspuns:

Pentru a menţine armonia într-o relaţie este nevoie de multă încredere, răbdare şi acceptarea defectelor celuilalt.
Vor exista momente de neînţelegeri sau certuri de aceea o relaţie nu poate fi perfectă, dar imperfecţiunile acesteia o fac specială.

| ionut1134 a răspuns:

Nu exista happy fiecare cuplu are problemele lui...si inca nu sa inventat perfectiunea