| Saraaaa a întrebat:

Ce inseamna pentru voi relatia perfecta? descrieti

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimic nu-i perfect, o relatie care sa dureze poate pai maturitate, seriozitate, sinceritate, incredere

| neutrino a răspuns:

In viata nimic nu este perfect, nici macar noi! Toti avem defectele noastre. Asadar, nu cere amanunte despre ceva ce nu exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stând cu berea în mână la T.V. şi iubita mea în bucătărie pregătindu-mi cina.

Nah, perfecţiunea nu există.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur nu-i invers?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De ce, la tine e invers?

| AndyLavy a răspuns:

Relatia perfecta....sa ne impacam de fiecare data cand ne certam si sa ne uitam din ce in ce mai mult, fiecare moment mai putin neplacut sa ne apropie, si sa putem fii fericiti in ciuda celor intamplate in jurul nostru. cam asta este relatia perfecta pentru mine... nu mai vorbesc despre respect, iubire si altele, care stau la baza unei relatii serioase.

| SeeDifference a răspuns:

Poate relatia dintre 2 extraterestri, depinde daca ei pot fi perfecti. Insa stiu sigur ca oameni nu pot fi!