| anonimataanamaria a întrebat:

Dragi baieti si fete dati-mi niste idei de a cuceri un baiat niste replici niste scuze de a se apropia de mine
ceva dau funda

Răspuns Câştigător
| horansgang a răspuns:

Păi. cea mai bună combinaţie a unei fete e '' frumoasă şi amuzantă '', dar, înfine, dacă nu eşti, atunci am altă metodă - te duci şi vorbeşti cu el, încearcă să fiţi cât mai apropiaţi, să îţi simtă lipsa când nu eşti prin preajmă, dar desigur asta e cam greu. dar o poţi face în timp. Baftă!