| Laurishkutza a întrebat:

Dragi TPU-isti,
Sunt iar in dilema, asa ca implor ajutor. Va rog sa cititi daca aveti rabdare, caci promit sa dau funda. Deci imi place muult de un baiat, suntem amandoi elevi buni, el sagetator eu balanta, daca stiti cate ceva de zodii. Cand poate, mereu vine pe langa mine. Incerc sa urmez sfaturile compatibilitatii zodiacale, sa fiu optimista si chiar incerc sa fiu dreguta fizic cat de mult pot. Mereu imi zambeste, si, desi am fost colegi de banca, atunci nu ma placea. Acum stiu ca e adevarat cand se zice ca apreciezi cu adevarat o persoana abia atunci cand o pierzi... De atunci ne intelegem foarte bine, dar, cand putem in sfarsit comunica separat, intervine cate cineva. Mi-e foarte greu sa-mi exprim sentimentele si el este extrem de timid, deci va fi imposibil ca el sa faca primul pas. Mereu imi zambeste, ve=ine pe langa mine si-mi vorbeste asa de nostalgic. Acum intrebarea: cum cuceresti cu adevarat un baiat timid daca tot ce poti face e sa zambesti cu tandrete si cum iti dai seama daca te place? Fara idei cu bilete, deoarece nu merge asa la mine. Multumesc daca ati avut rabdar, si luati zodiile de exemplu daca credeti in ele. Multumesc, ofer funda.

Răspuns Câştigător
| Madden a răspuns:

Pune-te putin in locul lui si gandeste-te ca si el tot asta incearca sa iti spuna.Vezi daca mai poti sa stai in banca cu el. NU MAI BAGA IN SEAMA CACATURILE SPUSE DE ZODIAC te rog, sunt doar tampenii generale. E posibil sa fie mai timid dar si mai putin matur si sa trebuiasca sa faci tu totul, iti urez succes, incearca sa il spui sa te ajute la o tema in clasa sau ceva de genu. un exercitiu vezi tu