| te quiero a întrebat:

Cum cuceresti un baiat mai timid chiar daca are si iubita?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Trebuie sa intelegi ce ii ofera iubita lui si sa incerci sa ii oferi mai mult. Cauta sa il suprinzi. Dar eu nu m-as implica peste o fata ce are o relatie. Nu se face. Mai degraba te interesezi de baiat si de relatia lui dar stai in umbra. Nu e frumos sa destrami o relatie. De obicei baietilor timizi nu le plac fetele superficiale. Trebuie sa stii sa ii castigi increderea in primul rand pentru a te considera o fata de treaba, fara figuri si prietenoasa. Dupa ai sansa de a duce prietenia la alt nivel. Cel mai bine ar fi sa incerci sa ii fii prietena si sa vezi in ce masura el raspunde companiei tale. Daca iti da semne ca te place ai putea actiona. Altfel mai bine stai in banca ta.

2 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Aştepţi să scape de iubită. Nu ţi-ar plăcea să se bage cineva peste relaţia ta... rolling eyes

Răspuns utilizator avertizat