| dididiana a întrebat:

Dragi utilizatori TPU mie imi place de un baiat dragut superb si sensii etc. Problema este ca toate fetele din clasa il plac si el ar da semne ca o place pe una din ele.
cum sa fiu cu el?
PS fundita buniinteles

1 răspuns:
| ionika17 a răspuns:

Vorbeste cu el invita-l sa va plimbati. sau la un suc.Si dupa aceea vezi cum parcurg lucrurile si daca merge in sens bun. Poti sa ii spui ca iti place de el. Dupa aceea va veni totul de la sine. Poate ai noroc sa te placa si el pe tine, si poate o sa fiti impreuna.)bafta