| maya007 a întrebat:

Eu o poveste tare lunga! Mi-a placut de un bait timp de 5 ani de zile (pfffff) foarte mult stiu(sa mentionez ca il plac de pe la sfarsitul clasei a treia), a dat cateva semne ca ma place, ca ma uraste, ca ii sunt indiferenta etc. sa nu mai zic ca e super dragut si inteligent si toate fetele il plac. Si eu am dat cateva semne ca il plac, de cateva luni nu il mai plac ca am vazut ca trec zile intregi fara sa imi scoata o vorba si ii sunt total indifetenta desi suntem in aceeasi clasa.Acum a inceput sa imi placa in schimb de fratele lui(pfff) mai mare ca mine cu 1 an si ceva. Am obs. ca se uita tare insistent, mareu cand mai e cu cineva ii face semn si se uita in directia mea. Problema e urmatorea: se uita oare asa pentru. stie ca mi-a placut de unul din clasa lui(asta e alta poveste) stiu ca stie, de fapt toata clasa lui stie (ca sa nu mai zic ca ii cunosc aproape toti colegii) si mai e ceva: are o prietena care e in clasa cu el. Intrebarea e urmatoare: ma place( desi nu prea cred dupa cele mentionate mai sus) cum as putea sa il fac sa ma obs. sa ma placa( stiu ca are prietena, dar nu o sa ramana cu ea pentru totdeauna) e la fel ca fratisu' dragut si inteligent si il plac toate fetele, putin ingamfat din cuza asta!

Help me! Sunt foarte incurcata! (scuze pentru greselile de ortografie-tastatura de vina)

Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| roox a răspuns:

Păi eu cred că nu te place... cred că eşti pentru el un "subiect de bârfă"

Baftă!

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai nu prea cred ca te place.Si nici nu merita atentia ta. ce esti tu? Manta de vreme rea? Lasa ca are balta peste!