Dragilor, am si eu o intrebare. Poate ca e cam inoportuna si ciudata, dar serios ca nu stiu ce sa cred in legatura cu asta, mai ales ca recunosc, nu mi-am inceput nici viata sexuala si nu stiu cum se procedeaza. Intrebarea este urmatoarea: Inainte de o partida, dupa ce faceti dus, mai folositi si vreun antiperspirant sau nu? Ma refer ca pe durata partidei partenerii transpira si na big grin

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cam ciudată? Asta e una dintre cele mai ciudate întrebări! Poți folosi ce vrei tu! De la loțiuni de corp, la folosirea a 10 parfumuri.
Ar trebui să te "axezi" pe lucrurile mai importante, și să te informezi despre riscurile sexului neprotejat, contracepție, ș.a.m.d., nu despre antiperspirante.
Baftă!

| lammaroby a răspuns:

Depinde de situatie daca unul dintre voi este sensibil la mirosul de transpiratie daca nu, nu recomand deoarece in timpul preludiului zonele care au fost atinse de antiperspirant pot avea un gust rau si in plus dupa partida de amor oricum faceti dus iar asa ca... succes