| MINIONS008 a întrebat:

Stiu ca e cam ciudata intrebarea asta, dar cum se saruta ca eu chiar nu stiu!? Cum se procedeaza?

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Exerseaza cu pielea moale a dosului palmei tale preferate si te gandesti la cea mai tare tipa care iti place tie!
Cand o sa ai si gura unei fete, o sa iti fie mult mai usor, o sa vina de la sine, totul e sa fi finut si delicat, lent, sa ii savurezi fiecare buza pe rand, sa nu dai buzna in gura ei sa o sperii!
Si daca e isteata si iti raspunde fain, apoi treci la faza urmatoare, in care ii dezmierzi limba, roata roata cu a ta, si apoi le amestecati si tot asa.
Sa nu uiti sa fi proaspat spalat pe dinti!
Success!

| corbulalbrosu a răspuns:

Atat baiatul cat si fata trebuie doar sa tina ochii inchisi, buzele intredeschise sa si le lipeasca unele de altele. Totul va veni de la sine fiecare trebuind doar sa-si ofere/lase gura si buzele in grija partenerului. Totul va iesi perfect fiindca toti asa au inceput, instinctul va sti sa te ghideze la inceput. Succes!

| n1445 a răspuns:

Stai linistit, cand o sa fii in fata faptului implinit o sa stii ce sa faci. De fapt o sa vina totul de la sinehee hee

| macheamamrsM a răspuns:

Am avut primul sarut la 13 ani cu un baiat de 14. Stateam super aprotiati si ne priveam in ochi, dupa care m-am gandit sa ma apropii de el, totul a fost scurt (baiatul avea mustata, iar eu l-am pupat pe jumatate de buza cat si pe mustata laughing Am crezut ca a fost un fail, dar a fost foarte ok! dupa vreo 2 zile totul era bine, si am avut french, care mi s-a parut scarbos, dar o sa iti explic cum se fac amandoua.
Pupic/sarut pe buze: iti duci capul usor in partea stanga sau in partea dreapta, si te apropii de fata. apoi iti lipesti buzele de ale ei.

French: iti duci capul usor in partea stanga sau in partea dreapta, apoi o saruti normal si iti introduci limba *stiu suna scarbos* in gura ei (nu stiu cum sa explic mai bine) apoi o misti in "valuri". nu trebuie sa iti folosesti TOATA limba, doar varful. ai grija sa nu o sufoci happy sper ca te-a ajutat raspunsul meu *scris intr-un mod destul de penibil* si daca mai ai alte intrebari...u got it

| MINIONS008 explică:

Da dar mieimi e frica si am emotii! Adica daca gresesc, daca nu fac cum trebuie. Eu nu inteleg cum de fetele u au nicio treaba cand vine vorba de sarutat chiar daca nu au mai facut asta...

| MINIONS008 explică:

Ok mersi de raspuns dar daca mai vrei sa vb si mai vrei intrebari de la mine trebuie a vb pe Facebook daca vri ca mieimi merge ff greu. Cum vrei tu.
Facebook: Andrei Tifescu