| OanaG a întrebat:

Dragilor, diseara merg la un majorat[singura], si il cunosc doar pe sarbatorit si pe parintii lui. cum sa ma comport? rolling on the floor

4 răspunsuri:
| DanAmarandei a răspuns:

Faci cunostinta cu oamenii, ii gasesti pe cei / cele care iti sunt simpatici, deschizi tu discutii generale (haine/timp liber/voi ce faceti de craciun etc.), simte care intra in competitie cu tine si da-i eject din "grupul" tau nou format, restrange echipa la doi-trei tineri cu care te simti bine si care simti ca te apreciaza si vei avea propria ta "minigasca" intr-o alta gasca. How cool is that! Si nici nu trebuie musai sa te culci cu vreun magar ca sa poti fi apreciata. Have fun and rule the party!

| Kazimir a răspuns:

Stilat: Refuzi orice băiat inițial dar ajungi să te culci cu toți.
Razboinic: Bei, injuri, faci streaptese, te lingi cu orice mișcă (indiferent de sex, rasă, regn)

| seen a răspuns:

Ei de mana mosii ai servesti afara si faci cinste sarbatoritului cu un streptease rolling on the floor) glumesc bei ceva da ca sa faci impresie buna stai mai retrasa ca doar na adus sarbatoritu acasa tarfe comandate

| 4drian a răspuns:

Natural.