| Melissa7 a întrebat:

Buna,dragilor
In 2 săptămâni urmează sa merg in Spania sa ii cunosc pe parintii si sora iubitului meu, care locuiesc acolo de aproape 15 ani.
Intrebarea mea este ce cadouri sa le iau?
Dau funda

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Du-le ceva specific din Romania, de exemplu o bluza cu inspiratie dupa o ie laughing IAr tatalui nu stiu ce sa zic, uita-te si tu prin magazine sau targuri din astea sau chiar magazine online cu produse traditionale si vezi ce ai putea sa le iei.

| Superior a răspuns:

Pacat ca nu ai venit cand am fost acolo happy Ba chiar ai numele verisoarei mele de acolo happy

| mudokins78 a răspuns:

Viza de sedere in Romania!

Răspuns utilizator avertizat