| bossulbossboss a întrebat:

Dragostea la prima vedere e adevarata?

9 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Nu. E doar atractie fizica.

| anonima1995 a răspuns:

Da, dragostea la prima vedere este adevarata. Cei care spun ca nu, spun asta pentru ca nu li s-a intamplat pana acum. Dragostea la prima vedere e cea mai frumoasa. Iti da niste senzatii unice. Apare atunci cand vezi pentru prima data o persoana si te simti atras de acea persoana ca un magnet, simti fiori, fluturi in stomac si o stare ciudata ca si cum ai pluti.

| allynNa20 a răspuns:

Si DA si NU. Depinde de oameni...

| ValyMT2 a răspuns:

Da.

| xAnnabella a răspuns:

Da.Iti spun sigur pentru ca mi s-a intamplat

| adrian1986 a răspuns:

Da

| scumpika1998 a răspuns:

Cand vezi un baiat\fata pe care abia ai cunoscut-o si iti place, vrei sa stai mult cu ea sa o cunosti mai bine... poate fii o atractie fizica sau poate fii dragoste la prima vedere, ceea ce se intalneste rar.De obicei e doar o simpla atractie fizica sau doar o simpatie, depinde, deci Da dragostea la prima vedere exista, dar e mai rar intalnita...asta cred eu! sper ca te-am ajutat!

| Transtock a răspuns:

Eu zic ca da.

| k1nTrax a răspuns:

Da.