| Lorenada a întrebat:

Credeti in dragostea la prima vedere?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lorenada explică:

Si eu credeam in asa ceva, dar dupa ce m-a dezamagit persoana respectiva, numai cred...

| Alexintunecatul a răspuns (pentru Lorenada):

Niciodata sa nu iti pierzi increderea in ceva din cauza unei persoane care te-a facut sa suferi! Niciodata...si sa stii ca nu toti sunt la fel, cum nici fetele nu sunt la fel! Toti am suferit la randul nostru dar o sa gasim si persoana care ne va face sa fim fericiti pentru totdeauna!

| DeeaMarry a răspuns:

Nu credeam, pana cand mi s-a intamplat si mie. Pur si simplu nu ne puteam lua ochii unul de la celalalt... Aveam senzatia ca ne cunosteam, desi nu era asa. S-a intamplat la o petrecere. Am dansat aproape numai cu el, a fost fascinant. O seara de vis! Plus ca ajunsesem sa fim amandoi acolo printri-o serie de concidente. Mai apoi, am descoperit ca aveam neobisnuit de multe lucruri, idei, conceptii in comun. Nu am fost impreuna din acel moment pentru ca...era mai complicat. Am intrerupt orice legatura timp de un an, dupa care am reinceput sa vorbim. I-a luat cateva luni sa ma cucereasca, sa ma faca sa am incredere deplina in el si sa il iubesc asa cum nu am mai iubit niciodata pe nimeni. Suntem impreuna de mai bine de 9 luni, iar dragostea noastra creste pe zi ce trece happy

| GeorgeNGA a răspuns:

DA! Am avut parte de asa ceva 2 anisoriwinking Apoi.s-a dus happy Deci da exista cel putin pentru mine.

| Alexintunecatul a răspuns:

Cred ca este visul oricarei persoane ca atunci cand vede pe cineva sa se indragosteasca reciproc! Asa ceva este cam rar...dar e bine sa crezi!

| gogonica a răspuns:

Sincer am avut parte de ea si cred happy

| dedeexde a răspuns:

Cred in atractie fizica la prima vedere, dar in dragoste adevarata. aia vine pe parcurs

| soony a răspuns:

Da e posibil.Prietena mea s-a indragostit de la prima vedere si nu e doar atractie fizica.Deci cred ca si la tine se poate intimpla. Funda