| akiki a întrebat:

ULTIMUL RASPUNS FUNDA! Va rog sa ma ajutati! YOU SHOULD READ IT! deci sa incepem... mai demult am fost comb cu un baiat, treaba nu a mers ne-am despartit. anul asat se tot holba la mine si ma enerva mai ales ca sta cu colega mea de banca si o intreaba mereu ce vb cu mine si chestii... eu i-am trimis un mesaj colegei mele prin care ii ziceam am enerveaza colegul ei de banca! el a citit mesajul si s-a suparat. apoi m-am intalnit cu un alt baiat in oras, toata lumea stia ca-l plac pe baiatul cu care am iesit in oras si totusi fostul meu iubit m. a intrebat pe mess daca il plac pentru asta ii "dau de inteles". i-am zic ca nu, iar el tot continua cu chestii ca asa ii dai de inteles si ca cica fac gesturi.thinking cand s-a prins ca eu chiar nul palk a iesit de pe mess(vroiam sa av mai spun si ca in tot timpul ala aveam la status:"iti dau buzz si te intreb ce faci (mai era ceva dar am uitat)te plac mult si stii asta!". totul se referea la baiatul cu care am iesit in oras, iar fostului meu iubit nu i-am mai scris ce faci din aprilie!)

4 răspunsuri:
| MsGringer a răspuns:

Pai inseamna ca fostul tau iubit si-a dat seama ca inca te mai place.Incearca sa vorbesti cu el ca e bine sa ramaneti macar amici daca tu ti-ai facut alt prieten.Dar daca lui ii place de tine, tie iti mai place de el sau?

| Oannaa30 a răspuns:

Hmm...cam naspa. daca inca te place dc s-a mai combinat cu colega ta? ma rog...incearca sa vorbesti cu el serios si sa ii sp ca te deranjeaza gesturile lui(asta daca te deranjeaza), si ar fi mai bine sa ramaneti prieteni doar atat.nimic mai mult.asta daca nu il mai placi si tii cont de colega ta(daca o consideri mai mult decat o colega te-as sfatui sa nu te bagi, PRIETENIA E MAI PRESUS DE ORICE,, sper ca ti-am fost de folos.pup

| Kissmeagain a răspuns:

Fostul tau iubit inca mai spera si se simte.Crede ca ai suferit pentru el.Parerea mea? Fi indiferenta...o sa isi dea el seama la un moment dat ca nu mai are ce cauta pe langa tine.

| akiki explică:

Si inca ceva... vroiam sa mai spun ca cu noul meu iubit treaba nu merge si deja nu mai sunt cu elbig grin