| FloriinDobrinn a întrebat:

Ducerea lipsei de sex gen sa te exciti și să nu faci nimic la ce cauze duce?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil la stari de anxietate. big grin

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 16 ani nu este o mare problema!
Poti sa te apuci de un sport serios si masturbarea sa fie saptamanala, in felul asta nu duce la nimic, atata vreme cat nu-i excesiva.

| mihai69 a răspuns:

După cum se vede - la imposibilitatea de a te exprima coerent.

| SG1995 a răspuns:

La fustrari sexuale, iritatie.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Macar la anxietate daca e prea des.

| HazelEyes77 a răspuns:

Probabil la frustrare, irascibilitate, nervozitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orbire, surzenie, paralizie și apoi moarte (exact în ordinea asta).
Baftă, Florin!

| Evolution a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate chiar crede cineva ceea ce spui tu acolo laughing)))

| FloriinDobrinn explică (pentru Evolution):

Aproape il credeam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ordine cronologică... anxietate > depresie > atacuri de panică > impotență > și mai departe cine mai știe ce alte complicații psihice fiziologice și fizice. Drum bun.