| Pissy a întrebat:

Duminica eram cu iubitul meu si a primit un mesaj pe telefon, iar unu dintre prietenii nostri i`a zis ceva de genu` "Cine e mha? Gagica?". El nu a zis nimic, dar s`a uitat la mine ciudat si a bagat telefonul` in buzunar.Ieri dimineata i-am dat mesaj "ce faci iubire?", dupa telefonul` unei colege si mi-a dat msj inapoi "cine esti?". i-am raspuns, am mai vorbit si l`am intrebat la cat ne vedem si mi-a zis ca nu ne vedem ca are treaba... Inainte cand ii dadeam un msj de genu` asta dupa alt nr de tel, imi raspundea pe telefonul` meu, nu intreba cine sunt. Oare ma inseala? Tin sa mentionez ca si eu l`am inselat in trecut, o singura data, dar pentru asta s`a razbunat si totusi m`a iertat. Un prieten mi-a zis ca atunci cand o sa facem sex o sa fiu 100 % sigura daca ma inseala sau nu.(Precizez ca nu mai sunt virgina, am facut sex cu el si suntem impreuna de aproape 1 an). De ieri dimineata nu mai stiu nimic de el, nu m`a sunat, nu mi-a dat niciun semn de viata.Am nevoie de un sfat.sad

Răspuns Câştigător
| Scumpilici21 a răspuns:

Bunahappyas spune sa il intrebi ce s.a intamplat cu relatia voastra doarece il simti cam distant si asa daca el ar avea pe altcineva ti.ar spunehappysau ar spune ca nu ati mai vrea sa continuati relatia in cel mai rau cazhappysucces

11 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Daca relatzia ta nu ar fi fost una d aproape un an as fi sp ca doar sa s culce cu tine a vrut.sincer cateodata baietii sunt d neinteles!
d c nu l-ai intrebat d la cine a primit msj? macar sa vezi cum s pune,c fata face! daca el nu ti-a dat nici un semn suna-l u, vezi daca-ti rasp, vezi c sp!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

E mai mult ca sigur ca te inseala

| Lora a răspuns:

E mai mult ca evident ca te inseala si ca nu te mai doreste.

| maria_9426 a răspuns:

Buna
Sunt sigura ca mai are si pe altcineva. Intr-un cuvant te insala.
Daca te gandesti bine de ce a raspuns la msj-ul acela pe care tu i l-ai trimis de pe un alt nr, o sa iti dai si tu seama. A intrebat cine e pentru a se asigura ca esti tu si ca nu e cealalta, sau care dintre voi este, ca sa nu se dea de gol.
Pa, pa.

| lunarwolf a răspuns:

Da-i-o cu flit.
Baietii sunt niste porci, nu cred ca merita sa ii suportam.

Vara trecuta, nu ma puteam vedea cu iubitul meu, eu fiind toata vara plecata [si el la fel]. Si asa am aflat de la el ca ma inselase cu o pitipoanca imbecila. oh go on

Chiar daca e greu, chiar daca o sa suferi la inceput, iti garantez ca te vei simti P.E.R.F.E.C.T. dupa 1 luna-2.
Oricum fetele trec mai departe mult mai repede decat baietii.

Daca vrei sa fii 100% sigura, cu constiinta impacata, mai stai cu el putin [2-3 saptamana.] si verifica-l. Incearca ce-a zis amicul tau. poate da roade.thinking

Sorry for you si bafta! sad

| Sin a răspuns:

Ai recunoscut ca l-ai inselat.Acum de ce mai ai pretentia ca el sa fie usa de biserica fata de tine?

| dyav0litza a răspuns:

Daca ai fi mentionat partea in care pana acum cand ii trimiteai mesaje stia cine esti si acum nu mai stie e clar ca i frica sa nu va confunde dar poate tine si la tine si nu vrea sa te piarda uite eu cand am simtit ca ma insala prietenul l-am intrebat frumos si i-am promis ca nul cert, nu ma despart de el si mi-a recunoscut ca m-a inselat...numai ca de atunci l-am inselat si eu si nu o mai dus mult relatia.dar aici depinde de voi

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Poate ca te insala si el...sau poate a facut combinatia asta numai sa profite de tine si sa se razbune SAU... poate nu poate chiar te iubeste si acea persoana care ti-a raspuns ar putea fi un parinte (mda straight face laughing ) sau un frate/sora ( daca nu are asta e ). Succes!

| Alina_4790 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa discuti cu el deschis.Este cel mai usor. DAca zici ca nu mai sti nimic de el ar trebui sa-l cauti sau sa trimiti o prietena/prieten in "cautare"
succes

| bos28 a răspuns:

Sunt 2 metode:
1 te duci la el fara sa-l anunti ca sa afli ce face.
2 cauti un alt baiat
3(opt) rogi un prieten sa se prefaca ca e iubitul tau si observi cum se comporta

Răspuns utilizator avertizat