| Pissy a întrebat:

Eram cu iubitul meu si a primit un mesaj pe telefon, iar unu dintre prietenii nostri i`a zis ceva de genu` "Cine e mha? Gagica?". El nu a zis nimic, dar s`a uitat la mine ciudat si a bagat telefonul` in buzunar.Azi i-am dat mesaj "ce faci iubire?", dupa telefonul` unei colege si mi-a dat msj inapoi "cine esti?". i-am raspuns, am mai vorbit si l`am intrebat la cat ne vedem si mi-a zis ca nu ne vedem ca are treaba. Oare ma inseala? Inainte cand ii dadeam un msj de genu` asta dupa alt nr de tel, imi trimitea pe telefonul` meu, nu intreba cine sunt. Tin sa mentionez ca si eu l`am inselat in trecut, o singura data, dar pentru asta s`a razbunat si totusi m`a iertat.Cum sa fac sa`mi dau seama daca ma inseala? Un prieten mi-a zis ca atunci cand o sa facem sex o sa fiu 100 % sigura daca ma inseala sau nu. Orice sfat e bine-venit. :*.

Răspuns Câştigător
| PasareaNeagra a răspuns:

E complicata treaba la voi, dar daca simti cal perzi sau ceva de genul acesta lupta pentru el arata ca tii la el mai mult decat tii la tine, si eu faceam cateodata mistouri cu sms in fata prietenii si ziceam cai vreo fosta sau ceva de genul asta ca sa o fac geloasa si ma distram cand o vedeam ca e gloasa, dar nu te gandi la ce e mai rau si sa te deprimezi asa din prima, ai si tu putina rabdare, o sa-si dea el seama si singur cand o sa te vada ca tu tii la el enorm si el isi bate joc sau te inseala ca si pe baetii ii mustra constiinta.

8 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

"Un prieten mi-a zis ca atunci cand o sa facem sex o sa fiu 100 % sigura daca ma inseala sau nu" aha, si prietenul asta cine e Gaga? asta e o aberatie, prietenul tau doar nu tipa in gura mare in timp ce faceti sex alt nume de fata sau se uita pe pereti...hai sa fim serios, prietenul ala care ti-a zis e dus cu pluta, intreaba-l tu pe el a facut'o vreodata?, sa revin acum la subiectul tau,
prietenul tau daca e destept isi tine telefonul pe silent in timp ce e cu tine sa nu sune X, a 2-a : a fost surprins/uimit cand a zis prietenul vostru si asta a fost reactia lui sa se uite la tine mai ciudat find luat prin surprindere de intrebare prietenul vostru cu glume proaste (cred ca tot ala a zis ca iti dai seama ca te inseala cand faceti sex happy )...bun,
ti-a raspuns la intrebare si a zis ca nu vrea sa va vedeti pai asta nu inseamna neaparat ca te inseala, mai lasa-i si lui spatiu,
cat despre cum iti dai seama ca te inseala eu iti spun sa stai linistita momentan ca nu te inseala si zic asta pentru ca tine la tine, daca nu tinea la tine nu te ierta, sau te ierta dar isi batea joc de tine ce'a ce vad ca pana acum nu s-a intamplat, si ultimu meu sfat : STAI DEPARTE DE DOBITOCUL ALA DE PRIETEN happy
mult bafta.

| glamour a răspuns:

Tu il cunosti cel mai bine, sunteti impreuna de 1 an nu de 1 luna. Ar trebuii sa il cunosti si sa stii cum se poarta el in mod normal astfel incat sa iti dai seama de o oarecare schimbare de comportament. Fi cu ochii pe el daca ai dubii ca te inseala dar nu devenii paranoica, observai comportamentul si urmeaza instinctul de femeie, nu prea esueaza

Răspuns utilizator avertizat
| Pissy explică:

@BeBe. Nu mai sunt virgina.Am facut sex cu el si suntem de aproape 1 an impreuna.

| BeBe_9214 a răspuns:

Buna pissy. Sunt doua variante poate te inseala din moment ce tu ii mai dadeai sms-uri de pe alte nr si iti raspunea pe nr-ul tau.Sau poate ar doar ceva probleme...

Si nu te lua dupa prieteni. nu totul se rezuma la sex.
Daca mai esti virgina nu o face doar sa verifici asta.

| vizitator111 a răspuns:

Daca atunci cand faceti sex nu mai este asa de tandru cum era inseamna ca ceva este la mijloc dar exista cazul sa nu aibe chef de sex la momentul acela dar daca nu iti dai seama prin asta mai dai un mesaj dp alt numar de tel si ii poti spun asa ´´ imi pare rau trebuie sa ne despartim pentru ca am aflat ca mai stai cu o fata (Numele tau) nu este asa?

apoi vei primi raspuns si iti vei da seama...

sper ca am fost destul de explicita(te dai drept alta fata)

eu asa as facebig grin

funda?; D; D

| Hedy a răspuns:

Buna mai,pai uite din faza cu mobilu cred ca te inseala.straight facedar nu poti sti sigur, incearca sa-l suni mai des, daca nu rasp de 3 ori la rand si apoi de suna inapoi dupa o ora 2 ar trebui sa iti lase de gandit. daca dintr-o data nu mai e disponibil la anumite ore la care de obicei ieseati...sau daca e iritat de micile ritualuri la care radeati impreuna. dacaa asc alta muzica sau are alte preocupari, daca deodata ii p asa mai mult de fizicul sau...

| ChOcOlate_3961 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine e sa vorbesti cu dinsu deskis si sa-i spui ce crezi, nu trebuie sa asculti de altii.ei multe pot sa-ti spuie...dar cel mai bun raspuns o sa tzil dea el...deja tu o sa-ti dai seama daca minte sau nu si daca face sa fiti mai departe impreuna(asta e parerea mea)dar totusi daca tea iertat ca tu l-ai inshelat inseamna ca te iubeste