| anonim_4396 a întrebat:

Duminica plec in vacanta la iubitul meu, peste hotare. Cum sa facem sa avem o seara cit mai romantica? Mi-am luat lenjerie mai sexy... un parfum bun, si ...am uitat ceva?hee hee

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Lăsa-ţi-vă pradă instinctelor. O să iasă mai bine decât 2000 de percehi de chiloţi nu ştiu de care, parfumuri nu ştiu de care, etc. etc.
Fiţi voi înşivă şi o să iasă mai bine.

| kaya a răspuns:

Multa dragoste sa mai ieihee hee restul cred ca are elhee hee sampanie, trandafiri, lumanari etchee hee va doresc(duminica) o seara romantica si placuta, sa fie ceva de neuitat happy

| Fazanu a răspuns:

Tot ce conteaza e starea pe care o simti... fara emotii... fi naturalabig grin