| Alexis333 a întrebat:

Sunt impreuna cu iubitul meu de 1 an si vreau sa-i pregatesc o seara romantica si sa ma imbrac in ceva sexy. Credeti ca ar fi ceva frumos?

Răspuns Câştigător
| supradozadenebunie5 a răspuns:

Pai ai putea pentru inceput sa ii pregatesti o cina romantica cu un vin bun cateva lumanarele iar dupa ce terminati masa ai putea sa te imbraci in ceva provocator ori o costumatie pe placul lui(ex: secretara,politista, doctorita, iepuras, dracusor etc) sau in ceva mai simplu cum ar fi o pereche de chiloti din dantela un sutien care sa se asorteze o pereche de dres sau ciorapi cu model pantofi o masca daca vrei, folosesteti imaginatia este destul de usor atata timp cat iti cunosti iubitul si sti ce ii place. Distracie placuta

14 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Normal. De ce nu?
E mereu bine venita o surpriza.

| ynna93 a răspuns:

Cred ca ai fost scapat in cap din pod.happy

Răspuns utilizator avertizat
| ynna93 a răspuns (pentru Kranci):

Si tu ce libertate ai? vezi-ti de treburile tale.

| bogdan72 a răspuns:

Nu prea ma innebuneste chestia cu "imbracaminte sexy", dar in fine, la altii pare ca merge.

| Disharmony a răspuns:

Too mainstream.

Răspuns utilizator avertizat
| Pozitivciik a răspuns:

Ca si baiet pot sa-ti spun ca va fi o idee geniala, doar sa iasa c nu faci de dragul sexului sau ceva motive c din placere sau altceva, Fa cumva el sa fie convins ca-i din dragoste si din sentimente ce le porti pentru el.
Saca va fi un baiat intelegator apoi va fi impresionat de tine daca nu apoi Baga-l in mama sa!
Succes!

| Ionutz_Dark_1996 a răspuns:

Da ar fu ceva frumos dar ar trebui sa treceti la urm faza

| l0ri a răspuns:

Ar fi frumos...

| Nomusicnolife18 a răspuns:

Da e foarte frumos si foarte romantic smug. Sa va distrati porumbeilor, sa nu uitati de prezervative glumeam laughing
Succes :*