| anonim_4396 a întrebat:

Sunt impreuna cu iubitul meu de 4 ani.El este din Brazilia si ne vizitam cate 5-6 luni pe fiecare an ( in vacanta mea ma duc eu acolo, in a lui vine el aici). Avem o relatie excelenta.Luni vine el aici. Mi-am luat o lenjerie intima sexy neagra cu putin rosu.M-am gandit sa-i fac un striptease.In plus, am cumparat acel inel vibrator de la Durex.
Acum, am 2 intrebari pentru baieti:
1.Vi se pare o idee buna striptease-ul?
2.Ati folosit acel inel? Intensifica placerea?

Multumesc! happy

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa fie bine pentru el iar inelul intarzie ejacularea.

| johnyboy a răspuns:

Inelul este mai mult pentru tine, sa-ti stimuleze tie clitorisul, bine avem si noi o senzatie placuta dar in mare este pentru tine, oricum o sa-i placa si lui. in niciun caz nu este pentru intarzierea ejacularii.e buna ideea cu streaptease-ul, poti sa-i oferi si un anal ca oralul e banal si i l-ai facut deja, NU? sau i le-ai oferit pe amandoua? mai am idei dar sa-mi zici daca mai vrei.dar asta cu brazilia nu e cam mult? nu e cam intinsa de par asa? alegeai si tu alta tara...din europa macar sa para mai plauzibila povestea ta. tine-ma la curent si astept

| sebysebyca a răspuns:

Si brazilianul asta unde sta,in cartierul damaroaia? ce limba vorbeste, romanes? ha, ha, ha, face naveta baiatul asta de zici ca merge de la mogosoaia in fundoaia! eu zic ca e cioroi si sta in vila mobila cu coviltir si doua martoage gata sa moara!

| LilFluffyBunny a răspuns (pentru sebysebyca):

laughing Esti virgin? big grin

| sebysebyca a răspuns (pentru LilFluffyBunny):

Da iubire, mai virgin decat victor ciorbea si mai neprihanit decat gigi becali!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu stiu daca modul meu de a privi lucrurile mai este de actualitate.Dar sunt convins ca inceputul unei relatii, farmecul ei si atractia reciproca vin pe cale naturala.Aceste,,cosmetizari,,la care vrei sa recurgi au rolul de a stimula o relatie dupa o vreme mai indelungata, cand poate e nevoie de o,, revigorare,, a relatiei.Nu cred sa ai nevoie de un asemenea stimulent, cum ar fi striptease-ul.Si nici el de inel.E ca si cum ai saruta silicoanele in locul sanului natural. Daca cele ce folosesc siliconarea ar sti cum le vor arata sanii dupa 35-40 de ani...Sunt convins ca placerea e intensificata de simturi.

| LilFluffyBunny a răspuns (pentru Danut_Popa_1961):

Nu e stimulare sau revigorare cum ii zici tu. happy

| Pitzipoanca a răspuns (pentru Danut_Popa_1961):

Vorbesti prostii

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru LilFluffyBunny):

Eu am luat in considerare varsta lor si nu consideram ca ar avea nevoie de,, suplimente,, pentru asta. Tinuta,, sexi,, prinde bine oricand, dar restul mi se pare ca transforma raportul in altceva.

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru Pitzipoanca):

Mersi.Dar totusi, pentru cultura mea generala, imi poti explica unde sta,, prostia,, din parerea mea? Fata cerea o parere si asta am dat.Ori tu nu admiti alta parere diferita de a ta?

| Pitzipoanca a răspuns (pentru Danut_Popa_1961):

In cazul de fata, nu.

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru Pitzipoanca):

N-are rost sa continuam. Bunul simt si cei 7 anisori de acasa nu sunt obligatorii.Ai cumva capul ras si o svastica la gat?

| Pitzipoanca a răspuns (pentru Danut_Popa_1961):

Tovarase, te-ai prins. happy Nu inteleg ce treaba au ce 7 ani de acasa. Nu am jignit sau ofensat. Dimpotriva, eu m-am simtit ofensata de faptul ca esti atat de claustrat. Striptease-ul sau inelul de penis nu sunt nici pe departe in aceeasi categorie cu silicoanele. E drept, nu trebuia sa fiu atat de categorica, dar nu am de unde sti ca nu sunteti mega-convertorul neo-protestant. Am dat chiar azi peste mini-dumnezei care blamau ingrozitor masturbarea.
Asa faceti voi, batranii? Reprosati la orice lipsa bunului simt si a celor 7 ani de acasa?

| Pitzipoanca a răspuns:

Tu ai postat doar ca sa te dai mare, nu?