| angelikaa a întrebat:

Dupa 2 ani de relatie prietenul meu a renuntat la mine pentru alta fata, fara sa imi dea nici o explicatie.Singura chestie care mi-a spus-o este ca el tine la amandoua, si sa nu ma prinda ca imi gasesc pe altcineva happy Eu ma inteleg f bine cu unul din prietenii lui si l-am rugat sa facem o poza cand ne sarutam, sa o pun la avatar sau sa o postez pe facebook sa vada el.Cum as putea sa editez poza, astfel incat sa nu se observe ca e prietenul lui cel din poza, de exemplu sa ii schimb culoarea parului sau alte chestii? Cu ce program de editat poze? Dau funda mersi mult!

10 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Hmm eu cred ca ar fi mai simplu sa iti cauti pe altul, e muult mai usor decat sa stai pe scaun si sa iti bati capul sa editezi poza, sa cautzi sa afli cum se aditeaza tongue! Mai usor, iti iei o prietena cu tine, tellu fitos cu camera, si va bagatzi la a fi agatate, sigur o sa fiti abordate daca o sa va duce-ti in locul potrivit, apoi il kissuiestisi faci poza cu el!
Eu nu stiu la ce iti pierzi timpul cu asta. daca sti k te-a parasit pentru alta, crezi ca dupa ce o sa se intoarca la tine, nu o sa mai fie asa? Iti zic eu ca te va lua drept jukriewinking
Incearca sa nu mai fi naiva, sunt "n" baieti, care sigur te plac, si tu stai dupa el! Aaaa crede-ma k o sa gasestisi altii muult mai simpatici care sa iti fure inima, tu esticea care ia decizii in privintza asa "relatie" Daca te-a plictisit ii dai papucii, si "next" asa poate ca invetzi ceva, incearca sa nu iti faci etaloane! succes la a fi abordata! >big grin

| UbexFlo a răspuns:

Nu e bine sa faci faza cu poza ca e semn de razbunare si de ce sa platesti cu alta moneda. daca ii faci o faza de asta macar sa fie adevarata relatia.si nu inteleg tu de ce sa nu-ti gasesti pe altcineva.happy Nu poate tine la amandoua.

Parerea mea e pe tine te iubeste(doar sunt 2 ani de relatie)si de aia e doar indragostit.Parerea mea e ca ar trebuie sa-i explici lucrurile astea si sa incerce sa gandeasca un pic ca nu poate tine la 2 fete.e clar ca pe una o iubeste si de cealalta e doar indragostit.Totusi au fost 2 ani intre voi si nu trebuie sa va comportati ca niste copii.

P.S.Ma speriati cu despartirile dupa 2 ani sad

| briosicabriosel a răspuns:

Cu taaz tongue scrie taaz.com

| greenish a răspuns:

Buna. El are o alta relatie si tu nu ai voie sa ai pe altcineva?laughing foarte interesanta gandirea lui laughing Eu una zic sa nu iti bati capul, ca nu stie ce vrea tipul de la viata. Ar trebui sa fie putin mai hotarat in ceea ce priveste relatiile din viata lui. Dar, daca tot vrei sa faci poza respectiva, ti-as sugera Photoscape sau Gimp ( sunt mai usor de folosit ). O alta idee ar fi sa dai efecte pozei ( alb-negru, sepia etc ). Bafta!

| mariana20 a răspuns:

Nu cred ca este cel mai indicat sa il faci gelos.Cel mai bine ar fi sa il lasi in pace si sa iti vezi de viata ta mai departe.El nu doar ca si-a refacut viata dar o si controleaza pe a ta.cel mai probabil cand se va satura de aia se va intoarce la tine. Dupa un timp iar va gasi alta si tot asa.Asta vrei sa fie mereu asA? eu cred ca nu si ca meriti ceva mai bun

| Ezyo a răspuns:

Decat sa te gandesti la ce a fost si la cat ai de regretat, mai bine gandeste-te la viitor, gasesti tu un baiat de treaba care te iubeste cu adevarat si pe care il iubesti si tu nu doar pentru a-i arata lui ca ai si tu pe cineva. Daca el a putut sa renunte la tine pentru altcineva trateaza-l cu indiferenta, este cea mai eleganta si eficienta arma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună,"colegă"! ești interesantă! mi-a plăcut și aia când povestești tu cum ești dependentă de sex,dar și celelalte sunt bunicele! asta de azi,in schimb,e super,și mai ales acolo,unde zici tu că problema mai gravă e aia că nu te pricepi la editat poze! sincer,aș cam vrea să am o soră ca tine, și nu pe smiorcăită aia de mi-a furat hamsterul! dacă nu înțelegi care-i combinația, intră pe la întrebările mele(primele 5-6),dar vezi că-s mai lungi, că mie-mi place să "dezvolt" mai mult! ține-o tot așa! baftă!

| sellenaD a răspuns:

Salut! Cred ca nu ar trebui sa faci faza cu poza ci sa vb cu el si sa ii spui ca daca nu ramane doar cu tine o sa te piarda sigur, ca te raneste ca e cu altcineva pentru ca tu ti la el. Pune-l sa aleaga cat mai repede si daca nu te alege doar pe tine eu zic sa nici nu te mai gandesti la el chiar daca au fost 2 ani pentru ca nu merita de dragul unor ani frumosi impreuna sa ti de o relatie in care u nu esti fericita.Nu te razbuna punand poza daca il mai vrei ci arata-i, vorbind, ca ti la el si trebuie sa fi foarte sigura pe tine cand ii spui ca daca nu ramane doar cu tine te pierde.Baieti ca sa se poarte asa mai gasesti multi si nu merita nici sa crying dupa ei.Multa bafta!:*

| ramonyk93 a răspuns:

Ar trebui sa iti vezi de viata ta si sa il lasi.nu cred ca are rost sa te complici cu unul ca el

| ELYSON a răspuns:

Cu Photoshop sau Taaz.com dar cel mai bine e sa te desparti de el deoarece daca te-ar iubi n-ar mai fi si cu alta.Sti cum se spune:Ochii sunt pentru toate dar inima doar persoanei iubite ii apartine.