| alexutzaa09 a întrebat:

Vreau un program de editat poze. vreau sa editez culoarea parului, ceva la fata nu stiu, pur si simplu sa fac o poza oribila de-a mea mai frumoasa.Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Ce sa recomand? Photoshop! Sa stii ca nu e greu, atata timp cat nu vrei sa faci nimic complicat... gasesti videotutoriale pe Youtube cu sutele, cauti cuvintele cheie cu ceea ce doresti sa faci, alaturat de cuvantul photoshop si incepand cu 'how to' si imposibil sa nu gasesti (sau direct in browser pe google)
Succes!

| alexutzaa09 explică (pentru RoyDupuis):

Pff am descarcat multe porcarii pana acum happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am inteles ce-ai spus... sad eu nu ti-am spus sa descarci nimic! (decat photoshop-ul daca nu-l ai deja). iar daca-l vrei, ti-l pot trimite eu prin intermediul site-ului ''we transfer.c om''. asta inseamna ca vei primi pe email de la ei, link-ul de descarcare. (daca-mi lasi email-ul aici sau intr-un mesaj privat)

| LadyCrazy999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-l trimiti mie te roghappy emailul meu e fashion3768@yahoo.com

| Katoky a răspuns:

Buna!
Incearca photoshop, se poate descarca de aici:http://portableappz.blogspot.ro/search?q=photoshop
Te pup!