| sori2000albu a întrebat:

După 3 teste negative 2 făcute in aceeași dimineata și unu după o săptămâna, se mai poate pune vorba de sarcina? Le-am făcut după 2 sapt de întârziere si corecte.
Menționez ca am "întârziere" de aproape 4 săptămâni și am menstr. neregulata! Nu am posibilitate sa merg încă la medic!

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu cred ca nu trebuie sa te mai ingrijorezi in privinta unei posibile sarcini.Intarzieri sau menstruatie care sare o luna se mai intampla, insa daca nu iti vine pentru doua sau trei luni, mergi la medic, deoarece nu e ok.

| VoidEternal a răspuns:

Nu prea. Daca vrei sa fii sigură 100% fă-ți analize la un laborator medical.

| Dorin976 a răspuns:

Incearca sa te linistesti! Poate este o dereglare!