| YourGirl93 a întrebat:

Dupa actul sexual m-am dus la toaleta si eram plina de un lichid alb. El zice ca nu are cum sa fie de la el si ma gandesc si eu la fel ca am folosit prezervativ si am verificat dupa aceea sa vedem daca e spart sau rupt si nu era. Sa fie de la mine? Adica este posibil sa avem si noi ceva asemanator cu sperma?(era ceva in genul)Sunt foarte stresata... Poate sa fie de la orgasm sau? Nu stiu...

Răspuns Câştigător
| PrintsessKa a răspuns:

YourGirl93 sigur e de la tine toate avem asa cevawinking

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si voi ajungeti la orgasm e un fel de sperma feminina.

| Delire a răspuns:

Buna! e de la tine, e ceva normal

| paynehunter a răspuns:

Da e orgasm,ai simtit niste contractii sau, cum sa iti zic, orgasmul la femeie e aproape de 10 ori mai intens decat la baiat, adica sigur iti dai seama daca ai ejaculat sau nu...cati ani ai? macar atatea detalii sa ne dailaughing

| mirunaana a răspuns:

Da.este ceva normal.cum se termina baietii asa se termina si fetele.stai linistita e de la tinehappy

| mrnmarius a răspuns:

happy staio linisita nu e problema.probabil e primul orgasm din viata ta!

| nattyC_6241 a răspuns:

Nu trebuie sa fi stresata,si noi fetele avem o "sperma". e de la orgasm. nu ai nicio problema.

| nattyC_6241 a răspuns:

Nu trebuie sa fi stresata, si noi fetele avem o "sperma". e de la orgasm. nu ai nicio problema.

| Diabolik_4930 a răspuns:

laughingamuzant (ma gandesc cum au stat aman2 sa se uite daca e rupt ), e de la tine tongue