| Mihai123211 a întrebat:

Dupa aproximativ cat timp incepe sa simta o fata placere cand i se face sex oral?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde de fata si de cum i se face sex oral. In mod normal, din prima secunda. daca baiatul nu se pricepe, poate sa nu ajunga sa simta niciodata placere.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dupa 100 de ani. Tie daca ti-ar baga cineva ceva in gura o porcarie cam ce placere ai simti? Si sa mai si ejaculezi o sperma care a trecut prin acelasi loc cu urina!

| RainyDay a răspuns (pentru Salontanul):

"cand i se face", acel „i" înseamna ca el, adica baiatul, ii face ei, adica fetei, nu invers

| Oana92 a răspuns:

Dupa prima fractiune de secunda...

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Din prima clipa, daca stii sa faciwinking

| RainyDay a răspuns:

Stai, stai, stai, asta depinde de fata in primul rand