| Mihai1000 a întrebat:

Buna, dupa cat timp mai exact poate o femeie sa simta placere dupa ce s-a dezvirginat? Dau funda!

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa ce s-a produs dezvirginarea, vaginul fetei respective devine ''perfect'' largit si apt pentru a intretine acte sexuale in timpul carora sexul intretinut sa-i ofere placere cat si senzatia de satisfactie sexuala. Asta se intampla de obicei numai dupa ce va intretine circa 5-10 reprize de sex dupa ce a fost dezvirginata. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Depinde. Unele pot și înainte, prin masturbare, altele... niciodată.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate sa simta placere oricand dupa, daca acut se desfasoara asa cum trebuie si cum ii place ei.

| Paul754880338 a răspuns:

Nu timpul este cel care o va face sa se simta bine, ci barbatul de langa ea. Acesta trebuie insa sa fie atent la nevoile ei, rabdator, ascultator, mai mult altruist, mai putin egoist si iubitor, nu dornic de sex ca un catelus in calduri.

Răspuns utilizator avertizat
| Blackrose18 a răspuns:

Eu am simtit placere dupa 3 zile laughing)))))) cele care se masturbeaza se obisnuiesc mai repede

| lulufunny6766 a răspuns:

Rasputin

| popik50 a răspuns:

Depinde cu cine face sex, adica trebuie sa fie un preludiu excitant si ea sa se simta iubita si nu folosita