| Claudiu709 a întrebat:

Dupa ca intreb o fata daca ii place de mine si spune ca ma place, cum sa o intreb daca vrea sa fim impreuna?(un exemplu de intrebare). FUNDA pentru cel care imi spune!

10 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Invit-o la un suc si discuta-ti acolo

| lunarwolf a răspuns:

Direct : 'Vreau sa te intreb ceva...ai vrea sa fii cu mine?batting eyelashes'
O iei deoparte,ii zambesti,eventual o tii si de mana.
Fetelor le plac baietii care stiu ce vor si nu sovaie.

Sau,daca vrei si ai id-ul ei,o poti intreba acolo. La fel, intra, vorbiti cate ceva si-apoi introduci ceva gen : 'Hei...ma tot macina de ceva vreme si chiar as vrea sa te intreb : vrei sa fii cu mine?'
Apoi totul depinde de voi : cunoasteti-va mai bine,discutati despre orice, iesiti, petreceti muuuuult timp impreuna. happy

Bafta! Funda?hee hee

| ZEU93 a răspuns:

Mai nou te uiti in ochii ei si o saruti direct, daca raspunde la sarut inseamna ca oficial esti cu ea tongue

| dididiana a răspuns:

Hmmm mergeti la un film o pizza o conduci ...si la ea la scara spui ceva de genul : imi plac ochii si buzele tale! si o saruti
Sper ca te-am ajutat

| anadragutza a răspuns:

Mai bine ii zici unui amic sa ii spuna ce simti uh pentru ea ca ti-ar fi rusine sa ii spui in fata normal sau sa o lasi sa iti gaseasca un biletel care uh zici ca vrei sa fi impreuna cu ea

| AlexissMla a răspuns:

Ai putea sa ii spui asa cand sunteti voi doi singuri:stii,am realizat ca tin la tine in mod special, fiindca din toti prietenii mei pe tine te apreciez cel mai mult, cred ca este ceva mai mult decat o simpla prietenie...ai vrea sa fii iubita mea? love struck

| HoneyBunnie a răspuns:

Cred ca cel mai bine ii zici personal, face 2 face, simplu,, crezi ca noi 2 am putea fi impreuna, si ii zici ca o placi cu adevarat... cel putin eu asta as vrea sa aud de la un baiat. dar depinde inspiratia vine cand nu te astepti, dar fi tu insuti

| Dydyy_9269 a răspuns:

Pai eu zic ca ai putea sa fi ceva romantic... laughing. ia`o cu inceputu la un suc, o plinbare in parc. arata`i ca si tu o placi...iar dupa intreab`o foarte simplu : ai vrea sa existe ceva mai mult de cat o relatie de amikitate intre noi 2?

| lulu_1809 a răspuns:

Buna cunosc o fata din cartier de la mine si cand ne vedem intamplator tot timp isi aranjeaza parul sau hainele si cand trec pe langa ea odata zambeste, odata nu reactioneaza deloc ce credeti?

| lulu_1809 a răspuns:

Buna am si eu o intrebare:am o fata din cartier cu care de fiecare data cand dau ochii primele gesturi care le are is ca se aranjeze la par haine si cand trec pe langa ea odata zambeste odata nu reactioneaza deloc ce credeti?