| AlexBoy03 a întrebat:

Imi place de o fata cu 1 an mai mica decat mine si suntem foarte apropiati adica vorbim zilnic si imi spune cam tot, am mai fost impreuna o zi. Cum sa ii spun sau sa o intreb daca vrea sa fim impreuna?

Răspuns Câştigător
| Alexandru0007 a răspuns:

Zi-i asa '' iti aduci aminte ziua aia cand am fost impreuna? ei..incepuse sa-mi placa happy ma gandeam sa continuam si cu alte zile..de fapt sa continuam chiar de azi '' big grin
succes!

| AlexBoy03 explică (pentru Alexandru0007):

E cam direct dar mersi big grin

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O intrebi direct, dupa ce-i spui cat este ea de frunoasa si desteapta in fata ochilor tati. Nu exagera totusi prea mult!

| Alex87775 a răspuns:

Încearcă săi spui direct! Daca te place va spune da iar dacă nu te mai place stai liniștit mai sunt fete