| Farcas a întrebat:

Dupa cat timp (de cand ati inceput sa fiti impreuna)ati facut dragoste cu persoana iubita?

27 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

@Encore, 4 ce? zile, saptamani, luni, ani? tongue
Shinwinking

Shin
| Shin a răspuns:

@Encore, am scris la inceput si 4 ore, dar m-am gandit ca nu o sa gusti gluma si o sa zici ceva de genul "Da' ce's eu?" si am preferat sa evit o eventuala neintelegere tongue
Shinwinking

Shin
| Shin a răspuns:

@Encore, am scris la inceput si 4 ore, dar m-am gandit ca nu o sa gusti gluma si o sa zici ceva de genul "Da' ce's eu?" si am preferat sa evit o eventuala neintelegere tongue
Shin winking

| Encore a răspuns:

Hmmmm sa zicem 4.

| Encore a răspuns:

Mersi ca mi-ai zis Shin
Dupa 4 lunihee hee

| Encore a răspuns:

A Shin de unde stii ca nu erau 4 ore? laughing
Ca vad ca ai specificat totul in afara de ore si minute big grin
Bafta

| Encore a răspuns:

Stai linistit nici nu aveai cum dupa 4 ore dragostehee hee

| Encore a răspuns:

Stai linistit nici nu aveai cum dupa 4 ore dragoste hee hee

| Encore a răspuns:

Mersi ca mi-ai zis Shin
Dupa 4 luni hee hee

| Encore a răspuns:

A Shin de unde stii ca nu erau 4 ore ? laughing
Ca vad ca ai specificat totul inafara de ore si minute big grin
Bafta

| M.J. a răspuns:

Dupa 2luni... s-a intamplat fara sa vrem... dar nu-mi pare rau

| soricica a răspuns:

Dupa 3-4 luni

| maxQ a răspuns:

Eu cu prietena mea am facut dupa 4 zile... Ea a vrut straight face... Dar nu pot sa zic ca nu mi-a placut laughing

| maxQ a răspuns:

Eu cu prietena mea am facut dupa 4 zile...Ea a vrut straight face...Dar nu pot sa zic ca nu mi-a placut laughing

| asya a răspuns:

Dupa 2 luni...intr-o luna de vara...era luna plina...si era lunitongue

| snepy a răspuns:

Nu conteaza timpul, conteaza sa va iubiti daca faceti dragoste
sex poti sa faci si dupa o ora happy

| naya a răspuns:

2 saptamani laughing oups.

| alin88 a răspuns:

Dupa 2 ani. Nu exista o limita de timp. Asta se "simte".

| m24 a răspuns:

Dupa ce m-am casatorit, nu asa este normal?

| kitty_8919 a răspuns:

Dupa 9 luni.

| ele30 a răspuns:

Dupa mult timp cam 2 ani si ceva asta e dar a meritat

Răspuns utilizator avertizat
| daria_5097 a răspuns:

1 luna din initiativa mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Shin Dupa ora 4laughing
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa o saptamana, si acum avem si o fetita, suntem impreuna de 3 ani,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa 4 luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Shin Dupa ora 4laughing
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!