| luizza95 a întrebat:

Vi se pare in regula sa fiti impreuna cu cineva care nu a mai avut o iubita pana acum? Este mai greu sa fi cu o astfel de persoana?

Răspuns Câştigător
| xNirvana a răspuns:

Mie imi plac baietii care n-au mai avut iubite.
Pentru ca iubesc mai intens
Pentru ca o sa fiu prima fata din viata lui si nu "o alta"
Pentru ca prima iubire nu se uite niciodata.
Pentru ca sunt dragalasi big grin cand incearca sa te sarute pentru prima data.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

N-as sta cu o persoana care nu a mai avut o relatie.Imi asum automat un rol care ma depaseste

mira
| mira a răspuns:

Ia toata situatia drept o provocare. Daca tu ai mai multa experienta, initiaza-l si pe el.

| Ponk a răspuns:

Nimeni nu s-a nascut cu o iubita. happy
Nu, nu e mai greu sa fii cu acea persoana.
Aduti aminte primul tau iubit? cum era lui ii se parea normal? cred ca da
Toata lumea se maturizeaza... (exceptand unele persoane)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi se pare in regula si nu este greu sa fii cu acea persoana

| puisor90 a răspuns:

Da mi se pare in regula nu este greu deloc oriacre am fost in situatia aia...