| malishka93 a întrebat:

Baieti cit timp ati rezista fara dragoste daca persoana iubita este peste hotare? Ati fi dispus so asteptati si sa fiti fidel? Rog sinceritate!

8 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Sincer, conteaza mult varsta voastra. Cred ca maxim 5 luni. Nu am incercat.

| Narcis2007 a răspuns:

Sincer...nu mai mult de o luna totusi fiecare reactioneaza in alt fel

| TheSupreme a răspuns:

Sa stii ca degeaba ne intrebi pe noi, nu stie nimeni cu cine ai de aface tu, daca ai descrie personalitatea cuiva sau niste intamplari din care sa ne dam seama de ceva, poate ti-ar putea spune cineva daca baiatul respectiv ar putea sa reziste si sa fie fidel.
Eu as putea happy exista telefon si m-as consola cu glasul.

| Ionica9119 a răspuns:

Eu unul as astepta-o. Dragostea adevarata infrunta toate obsacolele.
Dar acum, depinde ce vrei sa spui prin dragoste... Daca prin ''dragoste'' vrei sa spui ''sex'', eu sunt genul de om care poate rezista tentatiei. Daca vrei sa spui ''iubire'', e si logic sa rezist, fara niciun fel de problema, din moment ce e ''persoana iubita''!

| BESTNICK a răspuns:

Ochii care nu se vad se uita. trage tu concluziile

| gaby37 a răspuns:

Nu

| gaby37 a răspuns:

Nu ce dracu eu stau degeaba in timp ce ia se **** pe acolo pe bani smug) ca ce munca poate sasi gaseasca tongue

| Lifeguard a răspuns:

Eu unu. is in Sua de 2 luni si vad ca tot este ok big grin