| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cat timp de la primul contact sexual exista sanse ca femeia sa ajunga la orgasm?(vaginal)

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ahh eu din prima secunda ajung la orgasm love struck

| answer a răspuns:

Daca baiatul cu care o faci te iubeste si ii pasa de tine si daca nu se gandeste doar la el atunci cand o faceti, poti avea orgasm oricand! Dar asa sunteti voi fetele! Va grabiti aiurea! Spune-i prietenului tau ce pozitii iti plac, ce jocuri erotice, ce ai vrea sa auzi in pat, cum ai vrea sa se comporte! Relatiile sexuale perfecte sunt tot rezultatul bunei comunicari intre parteneri! Nu am idee cat suflet pune el insa! Sper sa ma insel!

| liviu42 a răspuns:

Depinde de experientza barbatului si de pozitiile in care se face sex pentru a se ajunge la orgasm vaginal, cat si de preludiu.

| candora a răspuns:

Pai mult depinde de parteneru tau. De obicei orgasmul apare atunci cind deja dispare durerea provocata de pierderea virginitatii, cam pe la al doilea sau al treilea contact.winking

| anamaria8811 a răspuns:

Nu depinde de de cate ori faci... depinde cum te simti u pe moment. poti sa ai si la prima...