| denylov3 a întrebat:

Azi am facut sex anal cu prietenul meu si a spus ca a lasat putin in mine, pana acum sunt sigura ca nu sunt insarcinata, dar sunt sanse ca sperma sa ajunga si la vagin, mentionez ca nu am avut nici un contact sexual vaginal. Acum am o senzatie foarte ciudata e ca si cum nu as mai putea elimina excrementele, e normal?

17 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Este mai rau daca vei continua...

caramela
| caramela a răspuns:

Mai copilasi, Dumnezeu a lasa ca orice orificiu sa aiba functia lui, iar pentru placeri exista alta "cutiuta" de ce va complicati voi viata si va puneti sanatatea in joc?
uite un link postat de userul Azure, poate iti este de folos
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/
O zi frumoasa:)

caramela
| caramela a răspuns:

Draga mea..de ce mi-ai dat mie replica? nu eu am pus intrebarea, eu doar am raspuns..stiu cum se ramane insarcinata si de asta mi-a dat Dumnezeu 2 ingerasi..deci reciteste, poate nu ai inteles cevawinking
O zi frumoasa sa aihappy

| foxsilver a răspuns (pentru caramela):

Mii de scuze! Cred ca in graba am dat click aiurea!

| caramela a răspuns (pentru foxsilver):

Ok.
O zi placuta sa aihappy

caramela
| caramela a răspuns:

Sterge tu raspunsul, ca este al tau.

| R3sPeCt a răspuns:

laughing se stie foarte bine ca o femeie nu poate ramane insarcinata dupa sex anal! oricum, ti-a placut sa fi oitalaughing si din oita te trasformi in rata, cand te duci sa dai excrementele afaralaughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Mai copii, de ce complicati voi viata cu asfel de experiente? Macar daca ti avea 18 ani! Anusul e,, costruit ''' cu totul pentru alceva.In plus chiar daca ati faceo nu ai avea varsta necesara+21ani.
NU ai cum sa ramai insarcinata in conditiile descrise de tine. Poti sta linistita.
Probabil ti s-a fisurat ceva in anus.Sau poate te-ai,, pricopist'' cu ceva BTS.Ai grija.

| h3r a răspuns:

Nu mai mănânci mâncare...ci altceva, că doar de aia ai făcut sex anal.

| HueyFreeman a răspuns:

Ma da toti pustanii de la categoria asta sunt asa de imbecili incat sa nu fi auzit de prezervativ in viata lor?

| anonim_4396 a răspuns (pentru HueyFreeman):

Au #swag și preferă să #YOLO.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amuzant cum de vă gândiți atât de puțin la o posibilă sarcină (măcar atât), dar vi se aprinde beculețul fix după eveniment.
Chiar nu realizați ce poate însemna o sarcină de faceți ce faceți atât de lejer?
Logic că nu poți rămâne însărcinată. Altfel ai fi avut o singură gaură pe care eliminai totul, inclusiv copilul.

| VladGH a răspuns:

Fara griji, nu vei ramine insarcinata dupa un sex anal. Daca nu te simti bine dupa sexul anal atunci nu mai fa asta, sa treaca putin timp si vei putea da afara si excr. Cite va mai trec si prin minte laughing Cel mai interesant ca ati inceput viata sexuala dar nu stiti cum provin copii laughing

| figure a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata dupa ce ai practicat sex anal.

| vicky14u a răspuns:

Experimentati tot felul de curvasarii...
Sa va fie rusine!

As vrea sa vad si eu cat va tine familia voastra, sau mai rau, familiile voastre...

| SunnyDay88 a răspuns (pentru vicky14u):

Daca nu va tine, cel putin va fi incontinuare virgina. nu intelegi ca de fapt asta e scopul ei?

| Maxxy79 a răspuns:

Logic nu poate ajunge in vagin, iar cealalta problema cu un ceai sau ceva de la farmacie se rezolva.