| LilKim a întrebat:

La fiecare contact sexual exista orgasm?

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Depinde cat de satisfacuta esti. Daca mereu esti satisfacuta, da exista.Cum a zis si Crystyna orgasmul este finalul excitatsiei.happy

| RXN a răspuns:

Nu.Nu e obligatoriu, iar uneori e chiar imposibil ca la fiecare contact sexual sa existe orgasm si mai ales in cazul ambilor parteneri.happy

| Derye a răspuns:

Unii barbati au orgasm si fara contact sexual :o @_@

| Crisstina a răspuns:

Nu, binenteles ca nu! barbatii au orgasm mai usor ca o femeie. Cat despre orgasmul feminin, nu toate femeile pot ajunge la el!

| marsy a răspuns:

Nu la fiecare

| andreea_9470 a răspuns:

Nulaughing. depinde cat de bine te simti in timpul actului sexualhappy

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Nu, nu exista orgasm la fiecare kontakt sexual.esista atunci cand esti foarte excitat.Orgasmul este finalul excitatieihappy.

| overdose90 a răspuns:

Nu, nu e neaparat. Ai orgasm doar daca te simti ff bine si se declanseaza singur.Si bineinteles, nu e o tragedie daca nu ai.