| Radandam a întrebat:

După cât timp de relație vi se pare normal sa o ating pe fata pe sâni, fund, zona intima, ea având 16 ani și fiind virgina? După cât timp sa o pun sa ma masturbeze? Păreri?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce sa te masturbeze ea? O poti face si singur. Daca vrei sa fii doar tu multumit, din asa ceva, mai bine freac-o singur.
Scuze, dar esti idiot.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Vezi ca a aparut intrebarea ta pe tik tok

| RoCkKiD a răspuns:

Asta trebuie sa o intrebi pe ea nu pe noi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Conteaza ca atunci cand... vrea ea. Aceste lucruri se discuta intre voi, nu este o limita de timp exacta.

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu o iubesti cu adevarat nu fa ce ai in cap si nu ii cere sa te masturbeze. Toate acestea vin cu timpul si se intampla atunci cand va fi momentul potrivit.

| Sofer a răspuns:

După aproximativ 1 luna de zile dacă va vedeți des și apare atracție mare între voi și o atingi treptat.

| NotNamed a răspuns:

Daca tu ca viitor barbat te simti mandru ca vrei ca fata pe care o iubești sa iti frece bastonul si sa se infiga in el de la varsta asta atat de mica doar pentru nevoile tale hormonale, iarta.ma ca.ti zic dar ești un dobitoc.

| DarthNiger a răspuns:

Dupa 2 ani cand o sa fie majora fiindca nu e normal astfel de lucruri la varsta asta, daca esti in calduri exista filme porno.

| Mopmop a răspuns:

Daca o consideri ca pe un obiect care sa iti ofere placere... mai bine nu!
Trebuie intai ca viitor barbat sa inveti sa respecti posibila partenera! Fa te rog un exercitiu de imaginatie: cum te-ai simti tu daca ai fi tratat intr-un mod inadecvat?
Intr-o relatie e necesar intai de toate Respectul! Restul vin de la sine nu trebuie sa te grabesti. Comunicarea este un alt aspect foarte important.
Si, contrar parerii generale, ai mai mult de castigat daca esti DOMN intr-o relatie decat Golan. Multa bafta in viitor!

| Roberrt21 a răspuns:

Nu o pune sa te masturbeze... Lasă că totul sa vina de la sine

| NarcisIfrim a răspuns:

Toate astea vin de la sine. Daca daca te respecti cu adevarat, atunci nu o sa pui accent pe chestiile astea si o sa astepti sa se intample toate astea.

| StancuTomita43 a răspuns:

O zi frate

| lsn a răspuns:

Trebuie sa fii intr-o relatie? Eu ating orice fata hot.