| Fr5f5f5r a întrebat:

Buna!
De curând a venit iubita mea la mine la un film. Eu m-am excitat super tare și am început sa o pipai (pe sâni, pe fund, în zona intima) iar ea când a simțit, mi-a luat mâna de pe ea ...am mai stat cam o jumate de ora, după i-am băgat mâna în chiloți deși ea nu prea a vrut, i-am dat jos pantalonii și i-am făcut oral. După ce era excitata și-a dorit sa facem sex (ea fiind virgina)... când o penentram tot zicea ca o doare rau, am tot întrebat-o daca nu vrea sa ma opresc dar tot zicea ca nu. Eu am 19 ani iar ea 15.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Super, te-ai ales si cu puscarie acum, fiindca ai violat o fetita minora!

| Violleta2022 a răspuns:

Legea este aici si daca fata merge si spune parintilor ca ai sedus-o si violat-o, atunci te astepata puscaria, fara indoiala:

https://lege5.ro/......odul-penal

Sper sa primesti ceea ce meriti, pentru ca nu-i normal sa violezi fetitele mici!

| Fr5f5f5r explică (pentru Violleta2022):

Dar se pune daca am fost cu ea și cu mama ei la ginecolog?
Părinții ei știu de relație...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Fr5f5f5r):

Parintii ei au incuviintat sa ai sex cu fetita lor de 15 ani?
am indoiesc ca un parinte este atat d ecretin incat sa accepte ca copilul lor safie violat de un adult!
Ce se intampla daca este gravida?
Rapsunzi direct in fata legii, ca atunci cheama doctorul Politia
Eu cred ca tu nu intelegi cat de serios este vioolul, ca aici nu ne jucam cu pusul si sexul, ci cu pedepasa legala pe care o meriti, fiindca tu esti adult si ea este copilas mic.

| Fr5f5f5r explică (pentru Violleta2022):

Părinții ei nu au fost în potriva... mama ei a spus ca este normal și ca și ea a făcut același lucru cand era de varsta ei, au zis ca dacă e pregătită sa o facă.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Fr5f5f5r):

Sa vedem ce spune un judecator!
ca de se dovedeste ca parinti ei sunt incapabili sa aiba grija de ea, o pot lua cu forta si inchide intr-un orfelinat, ca s ao poata proteja.
Nu este nromal ca aprinte sa-ti dai fata pentru sex la 15 ani!
Asta este doar in mintea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce a fost in capul tau sa te culci cu o fata de 15 ani? (fiind si virgina?

| lickypuss a răspuns:

O sa trebuiasca sa suni la 112. Mai mult, cred ca ar trebui sa iti reevaluezi viata. Uneori nu inteleg de ce lucruri de genul se intampla. Lasa totusi, sper sa treci peste si sa realizezi ce ai facut... Efectiv ai putea mere la inchisoare pentru ce ai zis. omule.