| Anonima123456dd11 a întrebat:

Dupa cat timp e ok intr o relatie ca baiatul sa atinga fata pe sani si fund, bineinteles cu haine pe ei...

25 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu exista o norma. Depinde de cat de bine se simt impreuna, de gradul de atractie, de dor de atingeri si mangaieri.
Dar, bineinteles ca "rapiditatea" acestor manifestari, nu constitutie nicidecum o "garantie" ca relatia va si dura. E nevoie de multe calitati si afectiune, interes, etc, pentru ca o relatie frumoasa si de calitate sa poata dura! De aici se poate ajunge foarte repede si la sex, desi, Petting-ul este cel ideal, mai ales la cei foarte tineri, sub 18 ani!
SEXUL NU E CIOCOLATA!
https://myzutv.ro/......40794.html

| RAY a răspuns:

Din prima secunda dupa ce ai discutat cu ea tariful

| Anonima123456dd11 explică (pentru RAY):

Am uitat sa rad

| RAY a răspuns (pentru Anonima123456dd11):

Nu e nimic de ras, relatie nu inseamna doar ceea ce crezi tu
relați(un)e f. 1. raport între două lucruri: o relațiune necesară între virtute și recompensă; 2. legătură de interes sau de prietenie: relațiunile noastre cu străinătatea; 3. povestire amănunțită a unui fapt sau a unui eveniment: relațiune de călătorie.

| Anonima123456dd11 explică (pentru RAY):

N am zis nimic despre cuv "relatie"

| RAY a răspuns (pentru Anonima123456dd11):

Dupa cat timp e ok intr o relatie ca baiatul sa atinga fata pe sani si fund,

| Anonima123456dd11 explică (pentru RAY):

Nu acolo măi laughing

| Anonima123456dd11 explică (pentru RAY):

Nu acolo măi laughing)

| RAY a răspuns (pentru Anonima123456dd11):

In cazul tau, dupa cate minute e normal?

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Realizezi ca fetita are vreo 13-14 ani? De ce te strofoci? Ea relatii a vazut doar la Soy Luna.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Cine stie cati ani are

| Anonima123456dd11 explică (pentru Plato):

Pentru informarea ta, am 17 ani, fac foarte curand 18...

| Anonima123456dd11 explică (pentru RAY):

Pe bune? minute?‍♀️

| RAY a răspuns (pentru Anonima123456dd11):

Zile

| Anonima123456dd11 explică (pentru RAY):

Nu sunt genul ala...am doar 17 ani.

| RAY a răspuns (pentru Anonima123456dd11):

Te am suparat?

| Plato a răspuns (pentru Anonima123456dd11):

Faci curand 18... atunci iti sugerez sa fii o femeie demna si sa nu permiti oricui. Lucrurile alea sunt normale doar cand esti intr-o relatie frumoasa, bazata pe iubire. Tu ai intrebat dupa cat timp, ei bine nu exista un manual ca sa ne zica numarul de zile, asa ca e ok cand consideri ca e ceva serios intre voi nu doar o joaca. As vrea sa adaug ca e de prost gust sa faca asa ceva in public. Cel mai important pentru tine sa retii e sa fii demna, in tot si in toate. Sa nu ma intelegi gresit, ce urmeaza sa spun nu e o jignire adusa tie, sper ca intelegi: Sa nu fi panarama oricarui ratat, arata ca ai clasa! Fii usor de obtinut pentru jumatatea ta si imposibil de obtinut pentru ceilalti! Cu riscul de a ma repeta, mi se pare foarte important, nu-ti pierde demnitatea ca nu o mai recuperezi.

| sierra1 a răspuns:

Dacă ești fată: după căsătorie
dacă ești băiat : in prima jumătate de oră

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Cat mai repede posibil. Preferabil este s-o tufi din prima seara si nici sa nu mai auzi de ea apoi decat eventual tot pentru o repriza. Mai sunt atatea si atatea sortimente de incercat si tu vrei sa te inhami inca de la varsta asta? Experimenteaza my friend. Valabil si daca esti fata, nu ramane infipta in prima banana.

| Alexuţ02 a răspuns:

Poate şi din prima zi, depinde de fată, depinde şi de băiat, altele sunt disperate să facă asta, altele sunt fete cuminţi, alţi băieţi sunt timizi, alţii disperaţi să facă sex şi să rupă patul.
Ai înţeles ideea.

Dacă o luăm cu după "Cât timp", cred că după ce consideri că l-ai cunoscut destul de mult să-ţi dai seama ce intenţii are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când e fata contortabila cu asta.

| Gaby212 a răspuns:

Depinde de cat timp se cunosc... Daca sari pe bobitele fetei din prima intalnire, o sa ta lase pe motivul ca esti un disperat sexual.

| Jonnymiksa a răspuns:

Incă de la prima întâlnire, dacă el folosește orice ocazie pentru a te atinge, trebuie să clarifici că te place.

| Anonima123456dd11 explică:

Frate nu stiti sa dati si voi un raspuns bun(nu toti).Le scrieti doar in batjocura. Daca credeti ca ma supara o jignire adusa...va inselati pentru ca ma doare fix in...

| danielzajmk a răspuns:

Niciodata, o dezbraci frumos si ii dai martogu