| Eu18 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Dupa cat timp de relatie i-ati lasa pe iubitii vostri sa va puna mana pe sani, fund si intre picioare?

Răspuns Câştigător
| Sweet_3291 a răspuns:

Pai depinde de locul in care suntem, dar stii pana la urma depinde de baiat...mie imi plac baietii tupeisti si daca imi place foarte mult de cineva cred ca l-as lasa cam dupa o saptsa zicem... funda?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Timpul nu are importanta.Important e cand simti tu ca ai incredere in el.Ca merita favoarea asta...

Răspuns utilizator avertizat
| viatadecacatt a răspuns:

Tu crezi ca aia asteapta dupa tinelaughing. 3 luni nu stiu cate luni.cand le vine cheful. daca nu vrei isi gaseste pe alta

| Gipsy a răspuns:

Pe fund dupa 2-3 luni, iar pe sani si intre picioare cam dupa 9 luni

| carbonzero a răspuns:

Totul depinde de tine.Tu hotarasti cand esti pregatita.

| XoXo_8074 a răspuns:

Pai mai nou... uni nici nu mai intreaba. ce mai conteazalaughing daca cu una nu merge mai sunt 10 dupa colt care asteapta=]]