| PussicatDolls a întrebat:

După ce mi se termine menstruația, încă 3-4 zile mai am niște scurgeri maronii,fără dureri, care apar din senin. Care credeți că ar putea fi cauza?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi indicat sa fii consultata si examinata ginecologic deoarece nu poate fi considerata ca fiind un "comportament" normal de functionare a aparatului tau reproducator. Sanatate.

| consuello a răspuns:

Este perfect normal, nu asculta alți 'nebuni', acea scurgere maronie este tot sânge menstrual, nu e nevoie de ginecolog, sângele menstrual se modifica de a lungul vremi în funcție de multe, poate fi rozaliu, rosu, grena chiar si negru chiagurile in general.

| Millexs a răspuns:

Asa e normal