| Mihaimagnidicul28 a întrebat:

Dupa dezvirginare i-a curs sange, iar dupa o jumatate de ora cand a mers la baie, a avut pe tampon un fel de pielita roz, ce reprezinta?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mihaimagnidicul28 explică (pentru Excalibur09):

Amuzant mai esti, daca n am mai trecut prin asa ceva, cer si eu o parere

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Ai dat in ea pana a inceput sa se decojeasca?

| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa ce are loc/se produce DEFLORAREA ''pasaricii'' adica ruperea pielitei/membranei numite HIMEN care a acoperit partial intrarea in vagin, in jurul gaurii care reprezinta intrarea vaginala, in multe cazuri pot sa ramana resturi din fostul himen sub forma unui ''guler'' sau a unor ''franjuri''. Fiindca resturile ramase se vor rupe ulterior si in cazul precizat de tine se poate aprecia ca pielita roz de pe tampon a provenit exact dintr-un rest care a ramas in modul explicat. Sanatate!

| sweetys a răspuns:

Inainte de sex, poate ar trebui putin sa studiati. Sau sa fiti atenti la biologia de clasa a8a.
Poate asa nu o sa mai vedem copii crescand alti copii.