| evillz a întrebat:

Acum cateva zile am facut sex neprotejat cu prietena mea virgina. Menstruatia trebuia sa ii vina exact in ziua aceea. La primul contact nu a curs foarte mult sange, problema este ca la al doilea contact a curs mai mult si nu la prima penetrare ci la schimbarea pozitiei. Imediat am mers la baie si am observat ca pe langa sangele care curgea, a eliminat si vreo 2-3 firicele sa zic asa. Ce reprezinta acele firicele? E posibil sa fie de la menstruatie? I-a mai curs sange doar in ziua urmatoare si din ce s-a vazut pe tampon, extrem de putin si de o culoare putin mai inchisa. Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MadalinaAFlorian a răspuns:

Doamne,nu va inteleg, mai ales ca era virgina de ce dracu n-ati facut protejat? daca faceti protejat nu ar trebui sa va temeti...nu stiu ce sa zic, sugereaza-i sa mearga la ginecolog sau sa se intereseze pe net.Acele firicele ii normal la fete cand le vine ciclu happy si eu patesc

| evillz explică (pentru MadalinaAFlorian):

Aha asta ma interesa mai mult deoarece nu stiam sigur daca sangele e de la ciclu sau tot de la dezvirginare. O farmacista i-a spus ca teoretic este imposibil sa ramana in prima zi a menstruatiei, mai ales ca in ziua aia ii era programat sa ii vina

| anonim_4396 a răspuns (pentru evillz):

Dupa 10 zile 15 daca nu mai putin poate sa faca un test de sarcina, desi nu prea vad rostu big grin succes pe viitor si faceti cu prezervativ va rog! big grin

| evillz explică (pentru anonim_4396):

S-a rezolvat problema big grin i-a venit pana la urma cred ca s-a dereglat putin.dar acum totul e ok big grin