| Gabrielabuc a întrebat:

Dupa parerea voastra cine sunt mai frumoase blondele sau brunetele mie imi plac brunetele cu ochi albastri ca asa sunt eu voua?

5 răspunsuri:
| Change a răspuns:

Eu sunt fata si probabil ar trebui sa las baietii sa raspunda insa o sa o fac si eu oricum.
NU cred ca daca esti blonda sau bruneta conteaza prea mult.De fapt conteaza la inceput dar la un moment dat incepe sa nu mai fie chiar atat de important.Sti de ce? Pentru ca la un moment dat ceilalti te vor cunoaste si te vor cataloga ca fiind de treaba sau nu.Crede-ma in momentul ala nu mia conteaza cat de frumoasa esti(sau cel putin nu ar trebui).

| chucks a răspuns:

Păi cum spune change! da. eu sunt blondă cu ochii albastrilaughing. dar nu are importanță asta! nu contează ala mult exteriorull. contează ce ai în interior. bine pentru băieți. contează exteriorul. dar cel mai important e ceea ce esti happy. fiecare e frumos în felu luihappy. sper că te-ai lămurit :*

| SiSi13 a răspuns:

Brunetele cu ochi albastri :*

Si eu is la fel :X

| rZv995 a răspuns:

Da sunt de acord cu tine!

| alexdj a răspuns:

Mie imi plac blondele cu ochi verzi sau albastri si brunetele cu ochi albastri si cele satene cu ochi negri!