| ForYouu a întrebat:

Baietii, voua ce va plac mai mult, blondele sau brunetele >:?

17 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Cred ca baietii nu au un stil concret, fiecare persoana este unica in felul sau asta insemnand ca nu toate blondele sau brunetele sunt aceeasi persoane.
Nu te simtii flatata, mai ales acum cand apar glume proaste despre "blonde" in general, nu stiu daca culoarea parului tau este blond dar aceste lucruri fac doar publicitate pe internet mai ales in randul bancurilor.
Fi tu insati, nu incerca sa imiti pe nimeni pentru ca trebuie sa fi tu, cea originala nu imitatia cuiva!
Numai bine!
pa, pa

| ForYouu explică (pentru Ofiintă):

Nu sunt blonda, deci nu am de ce sa ma simt flatata happy. Am pus intrebarea asa din curiozitate sa vad ce prefera baietii.

| Exilee a răspuns:

IMi este indiferent. COnteaza doar sa ma placa. In ceea ce priveste alegerea mea, si blondele si bruntele le consider frumoase, minunate, miraculoase, dragute, sensibile, fiinte inocente etc...

| 7639781254 a răspuns (pentru Exilee):

Iti spun eu: brunete sunt cele mai frumoase...si nu o spun doar pentru ca eu sunt bruneta... happy

| Konata a răspuns:

Chiar conteaza culoarea parului unei fete?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roşcatele cu ochii verzi.

| BlackSulphur a răspuns:

Roscatele

| BlackOldSun a răspuns:

Asta chiar nu conteaza...ma atrage la o fata mai ales dupa frumusete sa aiba o energie buna un caracter la fel

| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns:

Chiar nu conteaza. Pot sa fie si verzi in cap. Nu numai culoarea parului face o femeie. Ci mai multe lucruri la un loc.

| Stalievus a răspuns:

Mie : Satenele, Brunetele si Roscatele, nu Blondele. Pentru ca nu pot sa ii spun un banc amuzant. Pentru ca toate bancuriile amuzante sunt cu blonde laughing

| culturistu a răspuns:

Blondele mi se pare mai excitante

| InTell a răspuns:

Nu conteaza culoarea parului...conteaza sa o iubesti, poate sa fiie si verde in cap.

| RaduSk8 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza culoarea parului, dar sti ce se zice...brunetes do it betterwinking

| spike755 a răspuns:

Chestia asta difera de la persoana la persoana.

| ForYouu explică (pentru spike755):

Eu ma refer la prima vedere, fara sa cunosti persoana, fara sa stii cu ce se ocupa...

| spike755 a răspuns:

Atunc sincer dupa mine si anturajul in care ma invart. cele mai multe capete intoarse le vad de obicei dupa blonde.

| TheFuckIsThis a răspuns:

Atita timp cat arata bine poa` sa fie si verzilaughing