| YoYoJuSt4U a întrebat:

Cine is mai frumoase: brunetele sau blondele?

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
P ai, nu e lege, depinde.eu am fost bruneta tot timpul,si toata lumea imi spunea ca mi sta bine,dar cum ma vopsesc asa de atatia ani,acum m am facut caramel.
Pt mine,brunetul,da o nota de seriozitate,pe cand blondul{sunt mai multe categorii},nu e chiar asa,adica unele cand le vad ce fel de blond tiganesc sau vopsit...e dezgustator,cel mai frumos,e sa ti ste bine, asta o poti face in functie de culoarea ochiilor, tenul.etc!
Dar.SUS brunetele!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Roșcatele, na!

Frumusețea stă în ochii privitorului (este relativă) și vine din interior.
Cea mai frumoasă femeie este femeia iubită.

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Frumuseţea unei fete/femei nu depinde de culoarea părului.
De asemenea, nici gândirea nu depinde de culoarea părului.

| corolav a răspuns:

Amice, nu contează cît îs de frumoase, contează cît îs de deştepte şi cît dram de omenie au în ele.
Cum spune un scurt text dintr-o urătură populară:
" De-nsurat m-aş însura,/
Nici urîtă n-aş lua/
Nici frumoasă nu-mi prea place/
Că prea mulţi prieteni face. /
Cînd mă duc cu dînsa-n lume/
Nici nu se uită la mine/
Ci se uită la flăcăi/
Cu mănuşi şi cu cravate /
Şi cu haine delicate,/
Iar eu ca un om năcăjit/
Stau într-un colţ grămădit /
Şi mă uit la ea /
Cum o sărută cine vrea."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blondele si brunetele sexy.

| KrissNorton a răspuns:

Frumusetea unei femei nu consta in culoarea parului, cine o face asa este un superficial!

| MosesPrime a răspuns (pentru KrissNorton):

Mie totusi imi plac brunetele!:X