| hooneys a întrebat:

Dupa parerea voastra cum ar fi iubita perfecta in pat daca ati avea o relatie serioasa de ceva timp.ce spuneti vi se pare normal sexul oral?

8 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Cum ar trebui sa fie iubita perfecta.Deschisa la minte,dispusa sa incerce orice chiar daca nu a mai facut-o doar din simplu motiv pentru ca s-ar putea sa-i placa,practic,fara suparare,o curva happy Sti cum se zice,femeia ideala, curva in pat si doamne ziua.Da mi se pare normal sexu oral si eu zic ca e placut pentru ambele parti doar ca unele considera ca ii ceva murdar, nu mi se pare deloc.Ce faci tu intr-un anumit moment a zilei nu te defineste dar ele cred ca de, daca afla lumea, parca ea si doar ea, face lucru asta,"foartea ciudat"...

| neutrino a răspuns:

Daca ai placere sa-i faci tu sex oral, e ok, dar nu-i cere iubitei asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre doi parteneri, este permis orice isi doresc si ajuta la armonizarea cuplului.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicicum,important e ca e prezenta.
Cat despre sex oral, e placut, dar si incearca, decat doar sa intrebi fara sa practici.

| Marian_Silviu_1981 a răspuns:

Normal in pat pentru un cuplu e ceea ce la amandoi li se pare normal...atunci cand unul vrea ceva iar altul opusul nu mai e normalitate...

| minolaisabella a răspuns:

Iubita/ul ideal/a in pat se defineste in functie de cat de deschisi sunteti voi ca parteneri si ce sunteti dispusi sa faceti pentru placere celuilalt.Sexul nu e cel mai important lucru dar e un punct forte care te ajuta sa poti fi foarte intim cu partenerul si sa fiti foarte deschisi si mult mai apropiati!

| Hathaway_Rose_1999 a răspuns:

Nustraight face

| FetitzaAnonimaTeIubeshte a răspuns:

Pentru orice baiat fata ideala si iubita perfecta este curva doar cu el si o sfanta pentru restulwinking! Bafta!