| BlitzLikeXd a întrebat:

Dupa parerea voastra sincer voi aveti asa probleme in relatie pe care le aveti ce ati alege in relatie sau sex de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti niet znaieshi pa rumanschi?

5 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Eu in relatia actuala ma concentrez pe sex, si partenera la fel, in rest vb la telefon si nu avem nici o problema.

| RAY a răspuns:

Adevarul e ca confund gaurile in casa mi greu sa recunosc,o data era sa lasa gravida cateaua doamne ce tare suntttttttttttttttt,da as alege o nunta sa beau, sa o insel cu toate cu alea cum se numesc babe de onoare, oroare in fine, nu ma nu ma gandesc sami sfarsesc viata cu o ipocrita, falsa de pe acuma

| suntZeu a răspuns:

Sex si relatie? da ce ma...nu le poti avea pe amandoua odata? doamne doamne, adica scuze nu stiu de tine dar eu zic ca pot avea o relatie cu foarte mult sexwinking

| Ankutzaaa a răspuns:

Crede-ma, nu vreau sa fiu rea, dar am citit de 3 ori intrebarea si nu am inteles nimic, nu stiu ce vrei de la noi...ce sa iti spunem? despre ce?
Revino cu o intrebare formulata mai ok, daca chiar ai nevoie de ajutorlaughing

| Dudu521 a răspuns:

Mai,baiete happy Mai prinde si tu cartea de ROMANA, ti-ar prinde bine happy