| Adriana0104 a întrebat:

Dupa primul contact sexual e normal sa ai sanii mai tari si sa te simti balonata mai mereu? Si sa mergi la toaleta mai des? Sau doar trebuie sa imi vina menstruatia?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Inceperea vietii sexuale, NU provoaca nici un fel de schimbari de natura fizica sau fiziologica. Pot sa apara anumite/posibile schimbari de natura psihologica. Starile prezentate/enumerate pot sa reprezinte simptome premenstruale care sa prevesteasca posibila incepere a menstruatiei in zilele urmatoare. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Se poate sa iti vina si menstruatia dar se produc in corp si unele modificari spre exemplu la nivelul sanilor

| cyupaku a răspuns:

Sau poate esti insarcinata

Răspuns utilizator avertizat