| Nousername a întrebat:

Mi-a intarziat menstruatia foarte mult, dar am crezut ca este destul de normal sa iti mai intarzie. Acum cateva zile ma dureau sanii si eram sigura ca o sa imi vina (asa mi se intampla mereu inainte )dar nu mi-a venit, si azi sanii nu ma mai dor deloc. Nu stiu ce sa fac! adica eram sigura ca imi vine. azi ma doare rinichiul foarte tare (nu stiu daca are vreo legatura). sfaturi? aa si nu, nu am avut niciodata contact sexual.

2 răspunsuri:
| CandyHearts a răspuns:

Mai nu stiu ce poate fi la tine dar si eu m-am aflat in situatia ta mie mi-a intarziat 3 luni si am fost la ginecolog mi-a facut o radiografie si a spus ca totul e ok si nu e nevoie sa intervin cu nimic ca va veni menstruatia de buna voie si asa a si fost...du-te si tu si vezi ce ai...succes

| LikeNobodyElse a răspuns:

Esti racita happy.asa sunt si eu, cand racesc la rinichi sau la ovare imi intarzie.deci nu te alarma ca nu ai de cehappy