| ShineMe a întrebat:

Dupa un contact sexual ca baiat ejaculezi.Mai poti continua sa faci dragoste cu persoana? Sau dupa ce ai ejaculat trebuie sa te opresti?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| floryn92 a răspuns:

Poti continua.De obicei, maximul atunci cand faci dragoste cu partenera este de 2 ejaculari. Am zis de obicei, daca te tine sa faci dragoste 24 ore, cine stie poate ajungi la 4-5 laughing
Oricum un lucru e cert, pentru un barbat cu varsta 16-35 ani, maximul de ejaculari/ 24 de ore este de 7. E imposibil sa ai mai mult de atat (cercetat stiintific).

Si apropo de chestia asta, daca cineva te va intreba cate numere ai dat, dupa o partida de sex, sa stii ca se refara la numarul de ejaculari.
O zi buna!

10 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Te opresti atunci cand nu mai poti tu sau partenera.

| ShineMe explică:

Bine.Multumesc anticipat.Multumesc era in cazul in care raspundeti.

| ShineMe explică:

A.Deci se poate continua.Ca am tot auzit de la anumite fete ca vor o partida sa tina jumatate de ora cel putin.Mai ales daca e primul moment al lor.Ca ar fi ceva de neuitat.Oricum.Va multumesc de raspunsuri

| Sniper a răspuns:

Poti sa continui sa faci dragoste dupa ejaculare, dar in mare parte, dupa ce ai ejaculat, iti piere cheful.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Cu placere laughing ( tu ai zis multumesc eu iti zic cu placere laughing )

| alessiaS a răspuns:

Buna.
Nu e nevoie sa te oresti doar daca simti ca e neaparta nevoie dar dupa aceea poti continua. succs:*

| maniac a răspuns:

Trebuia sa zici si u "multumesc anticipat " laughing

| smb a răspuns:

Da poate continua.atat ca o sa dureze foarte mult pana ejaculeaza a doua oara... o stiu din propria experienta.Nu iti recomand sa faci asta...iti e mai usor sa astepti macar 5 min si dupa aia sa incepi decat sa continui si sa iti piara si tie chefu si lui si sa inceapa el sa transpire ca si cum doar ce ar fi iesit din dus.
Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca va mai tine! :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai 20 de aninu te opresti doar cind obosesti dar daca ai 50 se schimba foaia