| Freestyle123 a întrebat:

Dupa un contact sexual care nu s-a terminat in vagin in timpul menstruatiei(prima zi de menstruatie) a luat postinor 2 la 24 ore de la contactul care nu s-a terminat cu ejaculare in vagin iar dupa prima pilula de postinor 2 la 12 ore s-a luat si cealalta. Mai este posibila o sarcina? Tin sa mentionez ca are sanii moi dar nu sa creasca ci au ramas la fel.

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

O data ce a luat pastilele la timp nu mai este risc de sarcina, ma rog... se lasa si o marja de eroare, cam de 20%, dar cazurile sunt rare!

| mona a răspuns:

Cred ca de data asta ai scapat, ai luat pastilele si poti sa stai linistita

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU cred că va rămâne însărcinată ( de data asta )!

Dar, pe viitor, să folosiţi prezervativul!

Toate cele bune.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Se poate